У компанії ТОВ «ПНЕВМОТЕХНІКА» Ви можете придбати нові гвинтові компресори або уже вживані. Ціна повітряного компресора залежить від моделі та його комплектації. Залежно від Ваших фінансових можливостей і особистих уподобань, ми можемо запропонувати гвинтові компресори WAN, Atlas Copco, Mark, CompAir, Creemers, Renner, Airpress, Boge, Ceccato, Balma, Fini, Demag і багато інших. Звернувшись в ТОВ «ПНЕВМОТЕХНІКА», крім самих компресорів Ви можете купити запчастини до них, масло, фільтри, інструмент до обладнання, сервісна служба здійснить швидкий і якісний ремонт компресорів.

Гвинтові повітряні компресори – це постійне недороге джерело стисненого повітря, точність і надійність в роботі, невисока металоємність і компактні зовнішні розміри. Ці характеристики визначають їх широку популярність в Україні. Застосування гвинтових компресорів економить витрати на електроенергію до 30%.

Компресори можуть використовуватися для безперервної роботи у важких умовах. Вони можуть використовуватися для забезпечення стисненим повітрям промислових підприємств різних галузей.

Гвинтові компресори WAN випускаються в діапазоні потужностей від 3 до 75 кВт з максимальним тиском 15 бар і в широкому діапазоні продуктивність від 24 до 770 м3 / год. Завдяки застосуванню комплектуючих відомих виробників забезпечується висока якість у поєднанні з високим ступенем надійності. Якісна збірка гарантує безпеку роботи.

В асортименті компанії представлені різні види і типи компресорів та обладнання до них: повітряні гвинтові і поршневі компресори, пересувні компресорні установки та модулі розширення – ресивери, осушувачі та фільтри, а також вичерпний список пневматичного інструменту. Вся продукція сертифікована, відповідає найсуворішим екологічним нормам і вимогам техніки безпеки.

Гвинтовий компресор – це висока продуктивність при доступній ціні і простоті обслуговування!

Гвинтові компресори Gudepol