Ремонт та обслуговування компресорівНаші досвідчені фахівці нададуть Вам повне гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також комплексні технічні консультації з питань підбору та експлуатації компресорів.

Ми пропонуємо обслуговування і ремонт гвинтових повітряних компресорів в м.Суми та по всій Україні.

Технічне обслуговування компресорів – це своєчасний моніторинг за станом вузлів компресорного устаткування. Щоб забезпечити надійність роботи вашого підприємства, проводьте обслуговування компресорів мінімум два рази на рік. Ви можете звернутися до нас, для планового обслуговування компресорів, на платній основі. Обслуговування компресора включає в себе проведення діагностики на предмет технічних неполадок, заміну масла, заміну фільтрів, заміну ременів та ін. Обслуговування компресорів проводиться за встановленим регламентом, тільки з використанням оригінальних запасних частин.

Якщо у Вас є підозри на несправність компресора, відразу звертайтеся до нас. Фахівці ТОВ «ПНЕВМОТЕХНІКА» швидко і якісно виявлять неполадки і з найменшими витратами виконають ремонт компресора та усунуть всі недоліки.

Ремонт та обслуговування гвинтових компресорів

Ремонт гвинтового компресора

Ще в момент придбання компресорної установки необхідно пам’ятати про те, що, як і будь-яка інша техніка, вона потребує технічного обслуговування. На багатьох виробництвах компресори входять в число основних виробничих потужностей, без яких вся робота підприємства зупиниться. Тому власник в першу чергу зацікавлений в тому, щоб обслуговування та ремонт гвинтових компресорів проводилися вчасно.

Довіряти таку роботу слід тільки кваліфікованим професіоналам, таким, які чекають вас у компанії «ПНЕВМОТЕХНІКА». Багаторічний досвід, відповідна освіта, постійне вдосконалення своїх навичок дозволяє нам швидко знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, що дозволяє максимально скоротити час простою обладнання.

Техобслуговування гвинтових компресорів включає:

  • Первинне обслуговування;
  • Вторинне обслуговування;
  • Капітальний ремонт.

Під час проведення первинного, або нульового, сервісу, потрібно з’ясувати чи немає в роботі будь-яких відхилень. Мета цієї процедури – заздалегідь виявити помилки до того, як проблема посилиться. Це допомагає уникнути зупинки виробництва та більш складного ремонту, що вимагає серйозних фінансових витрат. Фахівці радять проводити такий огляд після того, як пристрій пропрацює 500 годин. Але все залежить від рекомендацій виробника та умови експлуатації.

Вторинний сервіс включає в себе усунення незначних похибок, а також проведення маніпуляцій, передбачених в інструкції. На цьому етапі проводиться заміна витратних матеріалів (наприклад, сальників, фільтруючих елементів) і масла, регулюються клапани та інші кріпильні деталі. Мета вторинного обслуговування – підтримувати пристрій у працездатному стані, зменшити ризик виходу його з ладу.

Під час капітального ремонту проводять розбирання пристрою, замінюють або, якщо це себе виправдовує, відновлюють пошкоджені деталі. Переваги нашої компанії полягають у наступному:

  • Високий рівень кваліфікації співробітників;
  • Сучасне обладнання для діагностики та ремонтних робіт;
  • Оригінальні запчастини.

Саме такий підхід дозволяє нам проводити ремонт і обслуговування компресорів на вищому рівні, в найкоротші терміни, надавати гарантію на всі види послуг. Приємно здивують вас не тільки якість наших послуг, але і доступна їх вартість. Звертайтеся до нас з будь-якими питаннями – ми завжди прийдемо на допомогу!