Оренда компресорів може здійснюватися у відповідності з поточними потребами підприємства – наприклад, для забезпечення достатньої кількості стисненого повітря в періоди підвищеного споживання, або при запуску нових технологічних процесів і виробничих ліній. Ми пропонуємо компресори як на короткостроковий період, так і на довгостроковий. Оренда дозволяє змінювати парк компресорів на підприємстві в короткі терміни, коли ваші потреби ростуть, таким чином Ви можете гарантувати собі гнучкість і легкість регулювання обсягів стисненого повітря на поточні потреби.

Пропонуємо в оренду наступні компресори:

МодельТиск
[бар]
Продуктивність
[м3/мин]
Потужність
[кВт]
Ціна оренди
[грн/день]
CompAir L457.57.845800
CompAir RA 086135.1237500
Renner RS 37104.8830500
Alup SCK 51-10103.0922500
Boge S 40102.7322500
Boge S40-27.53.6122500
WAN NK 10083.5922500
Mark MSB 22/8 (Німеччина)83.5922500
AtlasCopco GA15102.518.5500
CompAir L15-10101.9615500
ALUP Vario TR 15 (Німеччина)101.7215500
Renner RSF 2-90 (Німеччина)101.9615500

Купівля компресора вимагає правильного підбору обладнання для можливого застосування і використання. Буває, що підприємства мають складності у визначенні потреби в стисненому повітрі, яка може виникнути, наприклад, коли змінюються технологічні процеси, або модернізується обладнання в зв’язку з новими потребами. У такій ситуації оренда компресора може стати більш вигідним рішенням. Замість придбання компресора і пов’язаних з цим додаткових витрат (необхідність мати кваліфікований персонал, витрачаючи багато грошей на покупку, обслуговування і витрати) можна скористатися послугою оренди компресора. Разом з послугою, Ви отримуєте партнера, який не тільки консультує і допомагає у виборі потрібного для Вас обладнання, а й гарантує повне технічне обслуговування компресора.

Чому оренда компресора вигідна

Компресорні установки широко використовуються в різних сферах промислового виробництва або під час будівельних робіт. Іноді вигідніше не купувати компресор, а орендувати його. Виникає питання – чому оренда компресора вигідна? Звичайно, якщо подібна техніка життєво необхідна для функціонування вашого бізнесу, її необхідно придбати і завжди тримати під рукою. Однак якщо установка потрібна для вирішення одного завдання, немає сенсу купувати компресор.

Переваги оренди компресора в наступному:

  • Не доведеться вилучати з обороту підприємства велику суму на придбання спецтехніки – її можна направити на інші потреби;
  • Немає потреби наймати на постійній основі спеціальний персонал, який знає, як правильно використовувати компресор;
  • Устаткування потребує регулярного технічного обслуговування, заміни витратних елементів, масла. Це веде за собою певні фінансові витрати;
  • Під компресорне устаткування доведеться виділити немалу частину площі приміщення.

З усього цього можна зробити один висновок – якщо ви не збираєтеся задіяти компресорне обладнання на регулярній основі, найкраще взяти його на прокат, на необхідний термін.

Компресори, як і будь-яке інше обладнання, іноді виходять з ладу. Під час капітального ремонту, виробництво буде простоювати, власник нести збитки, а в деяких випадках можна втратити постійних клієнтів, заплямувати бездоганну репутацію. Уникнути цього допоможе оренда компресора на той час, поки триватиме ремонт.

Вигідні умови оренди гвинтових компресорів очікують кожного клієнта в компанії «ПНЕВМОТЕХНІКА». Ми пропонуємо широкий вибір сучасних енергоефективних моделей з різними характеристиками. Кожна одиниця техніки постійно проходить технічний огляд, працює без перебоїв.

У нас ви зможете орендувати гвинтовий повітряний компресор на будь-який термін. Ми не тільки допоможемо з вибором моделі, розповімо про особливості експлуатації, але і візьмемо на себе всі турботи, пов’язані з технічним обслуговуванням. Основна наша мета – надати взаємовигідні умови співпраці для кожного, хто звернувся до нас з запитом на оренду компресора.